Ana Sayfa Urfa Haberleri YOL ŞİMDİDEN SOS VERMEYE BAŞLADI

YOL ŞİMDİDEN SOS VERMEYE BAŞLADI

Büyükşehir belediyesinin hayata geçirdiği yeni yol sistemi şimdiden sos vermeye başladı.

Giriş Tarihi: 25 Nisan 2015 Cumartesi 14:53
YOL ŞİMDİDEN SOS VERMEYE BAŞLADI

Büyükşehir belediyesinin hayata geçirdiği yeni yol sistemi şimdiden sos vermeye başladı. Çift şerit olarak kullanıma açılan belediye otobüslerinin geçtiği güzergahta 50 yaşındaki bir kişi belediye otobüsünün çarpmasıyla ağır yaralandı.

Şanlıurfa büyükşehir belediyesinin trafiği rahatlatmak amacıyla uygulamaya koyduğu yeni yol sistemi sos vermeye başladı.

Toplu taşıma araçlarına ayrılan yolun çift şeritli olmasının vatandaşın karşıdan karşıya geçerken sıkıntı yaşayacağını daha önceki haberlerimize dile getirmiştik ki maalesef istemesek te öngörülerimiz bizi haklı çıkardı.

Dün akşam saatlerinde bu yolda 50 yaşındaki Adem Tuşbilek karıdan karşıya geçmeye çalışırken belediye otobüsünün çarpmasıyla ağır bir şekilde yaralandı.

Kazanın olduğu yerde yaralıya ilk müdahaleyi o an orada olan Fatma çiftçi isimli hemşire yaptı. Olayın haber verilmesiyle polisinde intikal ettiği olayda yolların bir hayli kalabalık olması ambulansın geç gelmesine neden oldu.

Ağır yaralanan Adem Tuşbilek Ambulansla Harran üniversitesi Araştırma uygulama hastanesine kaldırıldı.

Babasının ağır şekilde yaralandığına şahit olan Tuşbilek'in oğlu olay yerinde "Ne olur baba ölme kalk" diye feryat etti.

Çevrede bulunan birçok esnaf Büyükşehir belediyesine sitem ederek yolun çift taraflı otobüs ve araç trafiğine açılmasını eleştirdiler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star