Ana Sayfa Urfa Haberleri Yol yapım çalışmaları devam ediyor

Yol yapım çalışmaları devam ediyor

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Merkez ve Kırsal mahallelerde sürdürdüğü yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 3 Mart 2015 Salı 14:45
Yol yapım çalışmaları devam ediyor

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Merkez ve Kırsal mahallelerde sürdürdüğü yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından devam eden yol yapım çalışmalarının son durağı Kubacık ve Ulu Mahallesi oldu.  Belediyeye bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yıllardır bozuk yol nedeniyle sıkıntı yaşayan Kubacık ve Ulu Mahallesi sakinlerinin taleplerini yerine getirdi.

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçe sınırları içerisinde bulunan merkez ve kırsal mahallelerde üst yapı ve yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Çalışmaların devam ettiği alanda uzatılan mikrofonlara açıklama yapan Kubacık Mahallesi sakinlerinden Ahmet Aslan ‘’Eyyübiye Belediyesi’nin çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Buraları bir bataklıktı, her taraf çıkılamaz haldeydi. Şuanda çok güzel çalışmalar yapılıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.

Taleplerinin anında yerine getirilmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren bir başka mahalle sakini Hasan Kubacık ise  ‘’Eyyübiye belediyesine hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizleri bu çamurdan, bataklıktan kurtardıkları için, mahallemize hizmetler getirdiği için teşekkür ediyoruz. Allah kendilerinden razı olsun.” İfadesini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star