Ana Sayfa Urfa Haberleri YSK Urfa'nın Geçici Aday Listelerini Yayınladı

YSK Urfa'nın Geçici Aday Listelerini Yayınladı

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Urfa'ya Ait Geçici Aday Listelerini Yayınladı. Urfa'da 12 Siyasi Parti ile 10 Bağımsız aday Seçime Katılacak..

Giriş Tarihi: 19 Nisan 2011 Salı 23:07
YSK Urfa'nın Geçici Aday Listelerini Yayınladı
Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Urfa'ya Ait Geçici Aday Listelerini Yayınladı. İşte Şanlıurfa'ya ait, YSK tarafından açıklanan aday listesi.



YSK'ın açıklamasına göre Urfa'da 12 Siyasi Partinin toplamda 144 adayının yanı sıra, 10 bağımsız aday seçimlere girecek.

 

İşte YSK’nın açıkladığı Şanlıurfa Milletvekili geçici  aday listesi

 

Şanlıurfa Ilı Seçim Çevresi Milletvekili Seçimleri Geçici Aday Listesi

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTISI

S. NO ADI SOYADI ÖGRENIM MESLEGI

1 FARUK ÇELIK YÜKSEK EGITIMCI

2 SEYIT EYYÜPOGLU ORTA ÇIFTÇI

3 MEHMET KASIM GÜLPINAR YÜKSEK KAMU GÖRVL.

4 MEHMET AKYÜREK ORTA ISADAMI

5 ZEYNEP ARMAGAN USLU YÜKSEK ÖGRETIM ÜYESI

6 HALIL ÖZCAN YÜKSEK ÖGRETIM ÜYESI YARD. DOÇ.DR

7 MAHMUT KAÇAR YÜKSEK ÇEVRE MÜH.

8 ABDULKADIR EMIN ÖNEN YÜKSEK ÜST DÜZEY YÖNETICI

9 YAHYA AKMAN YÜKSEK AVUKAT

10 ABDULKERIM GÖK YÜKSEK ÖGRETIM ÜYESI

11 BEKIR EREN YÜKSEK AVUKAT

12 ZEYNEP MÜJDE SAKAR YÜKSEK ISLETMECI

 

 

DEMOKRAT PARTI

S. NO ADI SOYADI ÖGRENIM MESLEGI

1 MUSTAFA POLAT ORTA IDARECI

2 SEMI SEMSETTIN ÇAKIR YÜKSEK ÖGRETIM ÜYESI

3 NAMIK KEMAL CIRIT ILK ISLETMECI

4 MEHMET TATAS ILK ISADAMI

5 MUZAFER YAGMUR ORTA ÇIFTÇI

6 S.MÜSLÜM DERICI ILK ESNAF

7 MEHMET EMIN ATMANOGLU YÜKSEK ESNAF

8 AHMET AÇMAZ ILK ESNAF

9 MEHMET BAGIS ORTA MÜTEAHHIT

10 NECMETTIN KARA ORTA SERBEST

11 MAHMUT TOKMAK ILK ÇIFTÇI

12 MEHMET DAM ILK ESNAF

 

 

CUMHURIYET HALK PARTISI

S. NO ADI SOYADI ÖGRENIM MESLEGI

1 FERHAT KARATAS YÜKSEK AVUKAT

2 SÜLEYMAN GÖK YÜKSEK DOKTOR

3 IBRAHIM HATIPOGLU YÜKSEK DOKTOR

4 NAILE SÜKRAN YALÇIN ORTA EMEKLI

5 GÜLER YILMAZ YÜKSEK YÖNETICI

6 ÖMER ÇAGDAS ORTA SERBEST

7 FATMA ÖZTAY ORTA EV HANIMI

8 EMINE MÜSRI ILK EV HANIMI

9 ÖMER FARUK ATBINICI ORTA MÜTEAHHIT

10 TÜRKAN AYAS ORTA GAZETECI

11 MEHMET EKINBAS ORTA ESNAF

12 MEHMET ÖZÇELIK ILK MUHTAR

 

 

MILLET PARTISI

S. NO ADI SOYADI ÖGRENIM MESLEGI

1 SEYDI ATES ILK MÜTEAHHIT

2 HACI ATES ILK EMEKLI

3 ÖMER YILDIRIM ILK EMEKLI DEMIRYOLCU

4 HACI KUBILAY ORTA EMEKLI

5 MEHMET AKAN YÜKSEK MÜTEAHHIT

6 METIN DERTLI YÜKSEK INSAAT MÜHENDISI

7 HÜSEYIN SIVASLIOGLU ILK IMALATÇI

8 MEHMET GAZI KÜLEK ILK EMEKLI

9 IBRAHIM HALIL EMRULLAH YÜKSEK ZIRAAT MÜHENDISI

10 AYKUT INCEARIK ORTA TÜCCAR

11 ZEKIYE NACAR ILK SERBEST

12 NIMET KARAKAYA YÜKSEK ISÇI

 

 

SAADET PARTISI

S. NO ADI SOYADI ÖGRENIM MESLEGI

1 HALIL ÇIFTÇI YÜKSEK MIMAR

2 MEHMET EMIN ERDIMEZ YÜKSEK EMEKLI

3 ALI KAÇAN ORTA TÜCCAR

4 HACI KARADAS ILK ISÇI

5 RAMAZAN ZEYDOGLU ORTA EMEKLI

6 MEHMET HANIFI ÇELIK ILK ÇIFTÇI

7 MEHMET TASÇI ORTA SERBET

8 MEHMET CENGIZ ORTA EMEKLI

9 FARUK SEYHANLI ILK ESNAF

10 SALIH SIPAK ORTA SERBEST MESLEK

11 HASAN ÇAVANA ORTA ESNAF

12 MAHMUT APAYDIN ORTA ESNAF

 

 

HALKIN SESI PARTISI

S. NO ADI SOYADI ÖGRENIM MESLEGI

1 ABDURRAHMAN KIRIKÇI YÜKSEK MÜHENDIS

2 MAHMUT BIRLIK YÜKSEK AVUKAT

3 MEHMET ÖZMODANLI ORTA MÜTEAHHIT

4 HACI ÖMER FARUK BAYRAM YÜKSEK TICARET

5 AHMET SERKAN ARICI ORTA MÜTEAHHIT

6 FARUK YASAR ORTA TICARET

7 GÜLSEN ÇÖLGEÇEN YÜKSEK BILGISAYAR PROGRAMCISI

8 MEHMET MÜNIR ALTIPARMAK YÜKSEK EMEKLI

9 ISHAK BIDIK ORTA SANATÇI

10 ADNAN ALTINSULU ORTA ILETISIM

11 MEHMET KAHYAOGLU ORTA IS ADAMI

12 DEMIR EVCIN ORTA TURIZM

 

 

 

MILLIYETÇI HAREKET PARTISI

S. NO ADI SOYADI ÖGRENIM MESLEGI

1 MUZAFFER ÇAKMAKLI YÜKSEK IS ADAMI

2 IBRAHIM ÖZYAVUZ ORTA YÖNETICI

3 MAHMUT SUBASI YÜKSEK TIP DOKTORU

4 AHMET KELESABDIOGLU ORTA SERBEST

5 AHMET ÇOBAN ILK IS ADAMI

6 AZIZ ASLAN ILK IS ADAMI

7 EMINE AGAÇ YÜKSEK EMEKLI ÖGRETMEN

8 ÖMER ALTINYÜZÜK YÜKSEK ÖGRETMEN

9 ABDULLAH FATISTOOGLU ORTA SERBEST

10 FAHRETTIN AKBABA YÜKSEK MUHASEBECI

11 MURAT ERDOGDU YÜKSEK ELEKTRIK MÜHENDISI

12 ÜLKÜ CENGIZ YÜKSEK MÜTEAHHIT

 

 

 

DOGRU YOL PARTISI

S. NO ADI SOYADI ÖGRENIM MESLEGI

1 MEVLUT KOYUNSEVER ILK SERBEST

2 SERDAR GÜMÜSTAS ORTA SERBEST

3 MEHMET ALI GALYAN ORTA SERBEST

4 NUH OKUR ORTA SERBEST

5 NURI UZUNAGAÇ ILK SERBEST

6 REMZIYE AKEL ORTA SERBEST

7 CELAL ÇAKIN ORTA SERBEST

8 MEHMET SAMI DOGAN ILK SERBEST

9 HIKMET KILIÇ ORTA SERBEST

10 HASAN MEREY ILK SERBEST

11 KADRI URUK ILK SERBEST

12 FEVZI SAZ ILK SERBEST

 

 

TÜRKIYE KOMÜNIST PARTISI

S. NO ADI SOYADI ÖGRENIM MESLEGI

1 ÖMER YALÇIN CERIT ILK EMEKLI

2 MEHMET ALTINTAS ILK EMEKLI

3 AYSE EKINCI YÜKSEK ISÇI

4 PERIHAN HÜNER ORTA ÖGRETMEN

5 NESLIHAN EROGLU YÜKSEK MÜHENDIS

6 SERAP ÖZÇELIK ORTA ISÇI

7 MERIH DELIBALCI ORTA ISÇI

8 SEMRA CEYLAN ILK ISÇI

9 DENIZ ÜNVER YÜKSEK ISÇI

10 CANAN HARMANCI YÜKSEK MÜHENDIS

11 TAYFUN ÜNLÜTÜRK YÜKSEK ISÇI

12 MELTEM BASBUG YÜKSEK DIS HEKIMI

 

 

 

MILLIYETÇI VE MUHAFAZAKÂR PARTI

S. NO ADI SOYADI ÖGRENIM MESLEGI

1 MEHMET ÇAMDIREG ILK SERBEST

2 ALI ADIGÜZEL ORTA SERBEST

3 IBRAHIM YILDIZ ORTA SERBEST

4 ISMAIL TEKEBOGAN ILK SERBEST

5 MEHMET ASLANLI ORTA SERBEST

6 HATICE ÇAYIRCI ILK SERBEST

7 KENAN CIVAOGLU ORTA SERBEST

8 MUSTAFA CIVAOGLU ORTA SERBEST

9 SÜLEYMAN ÖNDER ORTA SERBEST

10 MEHMET DELIBAS ILK SERBEST

11 YUSUF GÖKHAN TÜRK ORTA SERBEST

12 MEHMET AÇIKGÖZ ORTA SERBEST

 

 

 

BÜYÜK BIRLIK PARTISI

S. NO ADI SOYADI ÖGRENIM MESLEGI

1 ISA BUCAK ORTA MÜTEAHHIT

2 MAHMUT KARAOGLAN ILK ISADAMI

3 FADIL YÜKSEL ORTA ÇIFTÇI

4 MEHMET ISA ELÇI ILK ÇIFTÇI

5 CUMALI KOLKARA ORTA ESNAF

6 HALIL GÜMER ORTA ÇIFTÇI

7 ALI BASAK ILK ESNAF

8 MEHMET ÖZGÜRCÜ YÜKSEK ZIRAAT MÜHENDISI

9 AHMET YASIN KAPLAN ILK ÇIFTÇI

10 BEKIR KOLKARA ILK ISÇI

11 AHMET KESEROGLU ORTA EMEKLI

12 MEHMET KOLKARA ILK ESNAF

 

 

DEMOKRATIK SOL PARTI

S. NO ADI SOYADI ÖGRENIM MESLEGI

1 EMIN DURAK ILK EMEKLI

2 MAHMUT ÇERKEZ ORTA IS ADAMI

3 AHMET ALBAN ILK ÇIFTÇI

4 HALIL DOGAN ORTA ISLETMECI

5 SEREF BURÇ YÜKSEK ÖGRETMEN

6 NETICE KAYA YÜKSEK FINANS MÜDÜRÜ

7 ERKAN ATMANOGLU ORTA YÖNETICI

8 MEHMET EMIN BILGIN ORTA ESNAF

9 MEHMET ATMAK ORTA YÖNETICI

10 ALI COSKUN ORTA ISLETMECI

11 AHMET KILIÇ ORTA MUHASEBE

12 MEHMET KURT ILK IDARECI

 

 

 

BAGIMSIZ

S. NO ADI SOYADI ÖGRENIM MESLEGI

1- MAHMUT CEVHERI ORTA ISADAMI

2- AHMET ERSIN BUCAK ORTA ÇIFTÇI

3- LÜTFÜ DOGRU ILK ÇIFTÇI

4- ZÜLFÜKAR IZOL ORTA ZIRAATÇI

5- IBRAHIM TATLISES ILK SANATÇI

6- ÖMER UÇAR ILK ESNAF

7- ZEYNEL FATIH SIHANLIOGLU YÜKSEK AVUKAT

8- IBRAHIM AYHAN YÜKSEK EGITIMCI

9- IBRAHIM BINICI ORTA MILLETVEKILI

10- MEHMET DILAN YÜKSEK AVUKAT
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerik







Yukarı Çık
şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star