Ana Sayfa Urfa Haberleri ZABITA PARÇALADI,VATANDAŞ BELEDİYEYE GETİRDİ!

ZABITA PARÇALADI,VATANDAŞ BELEDİYEYE GETİRDİ!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, İl trafik komisyonu kararları gereğince, Kentte at arabası ile yük taşıyan bir vatandaşın At arabasına önce el koydu. Daha sonra arabayı parka çekerek imha etti. Duruma sinirlenen at arabası sahibi vatandaş at arabasının parçalananın kısımlarını Büyükşehir Belediyesinin önüne getirerek yaşanan duruma getirerek sitem etti.

Giriş Tarihi: 11 Ekim 2014 Cumartesi 13:23
ZABITA PARÇALADI,VATANDAŞ BELEDİYEYE GETİRDİ!

İddiaya göre, Şanlıurfa’da 30 yıldır at arabasıyla yük taşıyarak geçimini sağlayan Mustafa Damdam isimli vatandaş, at arabasıyla bir vatandaşın isotlarını taşıyarak Şanlıurfa şehir merkezindeki ulu camii civarında Belediye zabıta Ekiplerince durduruldu.  Burada zabıta ekipleri, il trafik komisyonu kararları gereğince söz konusu at arabasına el koydu. Mustafa Damdam isimli vatandaşa ait olan ait at arabası daha sonra belediye otoparkına çekilerek belediye ekiplerince il trafik komisyonu kararı gereği kepçe ile parçalandığı öne sürüldü.  Duruma tepki göstermek için parçalanan at arabasının parçalarını Şanlıurfa belediyesi önüne getiren Mustafa Damdam, eşyaları belediye binasına bırakarak duruma tepki göstermek istedi. Burada görevliler tarafından sakinleştirilen Damdam burada yaptığı açıklamada belediye zabıta ekiplerinin hem kendisini dövdüğünü hem de aracını parçaladığını iddia ederek şunları söyledi.

Öte yandan Belediye yetkililerinden alınan bilgiye göre, yapılan uygulamanın keyfi olmadığını ve İl Trafik Komisyonu kararını uyguladıkları öğrenildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star