Ana Sayfa Sağlık ZABITA’DAN BAYRAMLIK ŞEKER DENETİMİ

ZABITA’DAN BAYRAMLIK ŞEKER DENETİMİ

Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleriyle Eyyübiye İlçe Belediyesi Zabıta ekipler Ramazan Bayramı öncesi tezgahlarda şeker denetimi yaptı.

Giriş Tarihi: 15 Temmuz 2015 Çarşamba 05:35
ZABITA’DAN BAYRAMLIK ŞEKER DENETİMİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığının Koordinasyonunda Zabıta ekipleri Bayram öncesi başlattıkları denetimlerini sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Ciğer kebapçılarını denetleyen Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleriyle, Eyyübiye Belediyesi Zabıta ekipleri bu kez de şeker denetimi yaptılar.


Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığına bağlı Zabıta ekipleriyle , Eyyübiye Belediyesi Zabıta ekipleri ortaklaşa yaptıkları denetimlerde Şeker ve çikolata satışı yapan iş yerlerini denetledi. Bayramda tüketimi artan şeker ve çikolataların son kullanma tarihlerini kontrol eden zabıta açıkta satış yapan iş yerlerini de uyardı. Yapılan denetimlerde her hangi bir olumsuzluğa rastlanmadı. 


Kent merkezinde ve ana arterlerde kontrollerini sürdüren Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri Ramazan Bayramı dolayısıyla oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçmek için gece gündüz mesai kavramı tanımadan hizmet verecek.

 

 

 

YORUMLAR
  • yorum2015-07-18 10:14:39YILMAZ GÜLTER

    ÇOK ÇALIŞIYORLAR

  • yorum2015-07-15 21:42:04vatandaş

    wel wel wel unlu mamülleri fırınlar pastaneler v.s. dururken yaptıklarına bakın zabıta yılda birdefa falan teftişe çıkıyor onuda nerdeyse euronews kameramanlarınıda çağırıp yapacak gösteriş son moda yaaa hani bu aralar...

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz MEME ESTETİĞİ, MEME BÜYÜTME VE MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI

MEME ESTETİĞİ, MEME BÜYÜTME VE MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI

Kurumsal

İçerikYukarı Çık