Ana Sayfa Siyaset ZAHİT BİR SORDU. ESNAF BİN SÖYLEDİ.. (GÖRÜNTÜLÜ)

ZAHİT BİR SORDU. ESNAF BİN SÖYLEDİ.. (GÖRÜNTÜLÜ)

Mustafa Zahit Başkanlığında ki Ak Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanlığı, yaz dönemi kapsamında esnafları gezen yetkililer esnafların dertleri ile karşılaştı.

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2012 Perşembe 06:30
ZAHİT BİR SORDU. ESNAF BİN SÖYLEDİ.. (GÖRÜNTÜLÜ)
Ak Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanlığı, yaz dönemi kapsamında esnaf ziyaretlerine başladı. Esnafın dert anlattığı Başkan Zahit, çözüm için söz verdi.
Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Zahit, berberinde yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Haleplibahçe ve Balıklıgöl çevresindeki esnafı ziyaret etti. Esnaftan sorunlarını dinleyen Başkan Zahit, sorunları ilgili yerlere aktaracakları ve çözüm için takipçi olacaklarının sözünü verdi. Esnafın kapısını tek tek çalan Zahit; önce selamlaştı, sonra isteklerinin olup olmadığını sordu. Kimi esnaf çevre düzenlemesinden şikayetçi oldu, kimi ise, elektriklerin yetersizliğinden yakındı. Esnafın taleplerini not alan Zahit, sorunları ilgili yerlere aktaracaklarını söyledi. Her türlü sorunu ilgili yere anlatacaklarını ve çözüm için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Zahit, şunları söyledi:“Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte yaz dönemi kapsamında esnafımızı geziyoruz. Şikayet ve talepleri dinliyoruz. Esnafımızın sorunları bizim sorunlarımızdır. Bu anlamda onların sıkıntılarını dinleyip çözüm için aracı olacağız.”
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Badıllı'nın ölümünde FETO parmağı var mı? VİDEO

Badıllı'nın ölümünde FETO parmağı var mı? VİDEO

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık