Ana Sayfa Urfa Haberleri Zeynep Karahan Hanımeli Çarşısında

Zeynep Karahan Hanımeli Çarşısında

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr.Zeynep Karahan Uslu, esnaf ve çat kapı ziyaretlerini gerçekleştirirken, Asfalt caddesi esnafını ve Hanımeli Çarşısını da ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 23 Mayıs 2011 Pazartesi 16:26
Zeynep Karahan Hanımeli Çarşısında
     Başbakanımızın dediği gibi milletin dertleriyle dertlenmek üzere gezi ve ziyaretlerini sürdürdüklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr.Zeynep Karahan Uslu, “Bilindiği gibi 12 Haziran 2011 günü Genel Seçimler yapılıyor. Bu dönem Başbakanımızın takdiri bende memleketim olan Şanlıurfa’dan aday gösterildim. Dolayısıyla hem vatandaşlarımızla yakından ilgilenmek, hal hatırlarını sorup sorunlarını dinlemek, hemde AK Parti Hükümetinin icraatlarını ve yeni dönemde yapmak istediklerini de anlatarak oyları ile bizleri desteklemelerini istemektir. Nitekim çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyoruz ve kapı kapı dolaşıyoruz, Hem kendimizi çok daha iyi tanımalarını sağlıyoruz, hemde oylarını boşa harcamamaları konusunda bilgiler veriyor ricada bulunuyoruz” dedi.

     “Görebildiğimiz kadarıyla özellikle şehir merkezindeki vatandaşlarımızın geneli Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan çok memnunlar ve onu çok seviyorlar. Dolayısıyla da oylarını AK Partiye vereceklerini söylüyorlar. Biz yinede bu dönemde 12 arkadaşımızın birlik ve beraberlik içinde Şanlıurfalılara hizmetkar olmak için huzurlarına geldiğimizi söylüyoruz” diyerek destek istedi.

     Hanımeli Çarşısının bayan esnafları ise, AK Partinin bayan adaylara fazla yer vermesinden duydukları sevinci dile getirerek, “Hiç değilse bizimde rahatlıkla çeşitli sorunlarımızı söyleyebileceğimiz bayan Milletvekilimiz olsun ve zaman zaman bizleri ziyaret etsin ki taleplerimizi, sorunlarımızı iletelim. Kendilerinden yardım isteyelim. Düşüncelerimizi iletelim” diyerek destek olacaklarını, çevrelerini de ikna edeceklerini ve Hanımeli Çarşılarına işlerlik kazandırılması konusunda kendilerine destek olmalarını istediler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star