Ana Sayfa Urfa Haberleri Zeynep Karahan’a sevgi seli

Zeynep Karahan’a sevgi seli

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, Bahçelievler Mahallesi ve çevresindeki Aile Parklarında oturan aileleri ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 5 Haziran 2011 Pazar 19:19
Zeynep Karahan’a sevgi seli
     AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, Bahçelievler Mahallesi ve çevresindeki Aile Parklarında oturan aileleri ziyaret ederek bir süre sohbet edip AK Partiye destek olmalarını istedi.

     Seçim çalışmaları kapsamında il genelinde çalmadık kapı bırakmayan, ilçeleri ve köyleri bile gezen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, Bahçelievler semtinde Aile Parklarını da gezerek parkta dinlenen ve zaman geçiren ailelerle bir süre sohbet etti.

     Parktaki vatandaşlara AK Parti icraatlarını anlatan Karahan Uslu, Şanlıurfa için yapacakları hizmetleri ve yeni yatırımları da Seçim taahhütnamesi adını verdikleri kitapçıkta belirttiklerini ve herkesin takipçisi olabilmeleri için kitapçığı vatandaşlara dağıtmaya başladıklarını söyledi.

     AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, “Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bakanımız Faruk Çelik’in destekleri ile Şanlıurfa’mızın en ücra köşesindeki vatandaşlarımızın bile sorunları çözüme kavuşacak. Yolsuz, susuz, elektriksiz köyümüz kalmayacak. Şanlıurfa adeta hizmete doyacak. Şanlıurfalı hemşehrilerim her şeyin en iyisine layıktır ve Başbakanımızın talimatı da bu yöndedir. Zaten Bakanımız Faruk Çelik’i Şanlıurfa’mızın sorunlarını çözmesi için göndermiştir. Onun için 12 Haziran günü mutlaka sandık başına giderek AK Partiye oy veriniz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star