Ana Sayfa Urfa Haberleri Zeynep Sakar merkez köylerde

Zeynep Sakar merkez köylerde

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zeynep Müjde Sakar, seçim çalışmaları kapsamında çalmadık kapı, sıkmadık el, ayak basmadık yer bırakmıyor.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2011 Pazartesi 05:17
Zeynep Sakar merkez köylerde
     İl genelinde hemen her yeri ziyaret ederek AK Parti icraatlarını ve Şanlıurfa’ya bu dönemde yapılacakları anlatan Zeynep Müjde Sakar, son olarak ta merkez köyleri dolaşarak AK Partiye destek istiyor.

     Amaçlarının insanlara hizmet etmek olduğunu belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zeynep Müjde Sakar, “İl genelinde en ücra köşelere kadar ulaşmaya ve partimizin çalışmalarını, 12 Haziran seçimleri sonrasında Şanlıurfa’mıza yapılacak hizmetleri anlatmaya çalışıyorum. Zaten AK Parti olarak tek düşüncemiz, dil, din, fikir ayrımı yapmadan insanlarımıza en iyi şekilde hizmet etmektir. Bizde onun gereğini yapıyoruz. Başbakanımızın ‘bu milletin hizmetkârıyım’ dediği bir ülkede bizlerde efendi değil ancak hizmetkar olabiliriz. Şanlıurfa’mıza hizmet etmeye, sorunlarını kökünden çözmeye kararlıyız” dedi.

     Milletvekili adayı Sakar, her gittiği yerde vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaştığını belirterek, “Özellikle Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgi bizlere de yansıyor. Bizlerde onun birer neferi olarak ilimizin en ücra köşelerini geziyor ve sorunlarını, taleplerini belirleyip çözümü için gayret gösteriyoruz. Devlet Bakanımız Faruk Çelik ile birlikte il genelinde belirlediğimiz sorunları ve yapılacak yatırım hizmetleri projelerini Seçim Taahhütnamesi adı altında bir kitapçıkta belirledik. Bu kitapçıkları vatandaşlarımıza dağıtıyoruz. Bizler gibi vatandaşlarımızın da takipçisi olmalarını, gerektiğinde veya geciktiğinde hesap sormalarını bekliyoruz” diye konuştu.  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık