Ana Sayfa Urfa Haberleri ZİRAAT ODASI BARIŞA EVSAHİPLİĞİ YAPTI

ZİRAAT ODASI BARIŞA EVSAHİPLİĞİ YAPTI

Şanlıurfa Ziraat Odası Barışa ev sahipliği yaptı. Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyğüploğlu’nun tafraları bir araya getirmesi ile geçtiğimiz ay bir benzin istasyonunda iki akraba aile arasında yaşanan tartışma, husumete dönüşmeden sonlandırıldı.

Giriş Tarihi: 1 Ekim 2014 Çarşamba 03:37
ZİRAAT ODASI BARIŞA EVSAHİPLİĞİ YAPTI

Geçtiğimiz ay bir benzin istasyonunda iki akraba aile arasında yaşanan tartışma, husumete dönüşmeden Şanlıurfa Ziraat Odası’nda aile büyüklerinin bir araya gelmesi ile barış ile son buldu. Aralarında Tammahi aşiretinin ileri gelenlerinin çabası ile Şanlıurfa Ziraat Odası’nda bir araya gelindiğini belirten Başkan Eyyüpoğlu, benzer olayların bir daha yaşanmaması dileğinde bulundu. Yaralanmaların da olduğu geçtiğimi ay yaşanan tartışmanın Tammahi aşiretine mensup tafralar, Şanlıurfa Ziraat Odasında aynı sofrada saf tutarak, barış sözü verdi.

‘ALLAH BİZLERE BİR DAHA BENZERİ OLAYLAR YAŞATMASIN’

Şanlıurfa Ziraat Odasında tarafların bir araya getirerek aynı sofrada buluşturan Eyyüpoğlu, benzer olayların bir daha yaşanmaması temennisinde bulundu. Eyyüpoğlu, ‘Çok şükür yaralaılar sağlıklarına kavuştu. Bu günde Ziraat Odamızda onları bir ara getirdik. Büyüklerimizin ve bizlerin araya girmesiyle yaşanan tartışma husumete dönüşmeden son buldu. Ben özellikle bu barışın sağlanmasında emeği geçen tüm tafralara teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca bizleri kırmayıp bu barışın sağlanmasına katkıda bulunan aile büyüklerine ve taraflara da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Allah bir daha böyle kötü olaylar yaşatmasın.’ Dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık