Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın
Tahir COŞANDAL

AK PARTİ İL BAŞKANI “AV.ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL”


Tahir COŞANDAL
24 Kasım 2015 Salı 14:52

Ak parti Şanlıurfa il teşkilatının çalışmaları neticesini verdi. Şanlıurfa seçim  sonuçlarında ;Ak parti  9 Milletvekili çıkararak rüştünü ispatladı .Zeynel Abidin Beyazgül şahsında il teşkilatını kutluyor, tebrik ediyorum.

Şanlıurfa Ak parti teşkilatı zaman içerisinde sürekli olarak il başkanı değiştiriyor. Siyasi kavgalar oluyordu.

İl  başkanlığına doğru bir seçim ileZeynel Abidin Beyazgül getirilerek , il başkanlığı ve ilçe başkanlığındaki kavgaların önü alınmış oldu…

 

AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül  , Birikimi,donanımı, doğru analizleri, Şanlıurfa’nın MSP,Refah Partisi’nden gelen siyasi tecrübesi ile başarılı bir il başkanlığı profili ortaya koydu. Bulunduğu makama da değer katı. Dedaş sorunun çözümü için  eski Çalışma ve Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile sıkı bir diyalog geliştirerek ,gerekli adımları attı. .İlimizin sorunlarını çok iyi bilen Beyazgül,  dürüst ve gayretli çalışmaları halkın gönlünü kazandı

AK Parti'nin kapısı ve cep telefonum tüm Şanlıurfalılara açıktır, diyerek telefon numarasını basın aracılığıyla paylaşarak bir ilke imza attı.

Zeynel Abidin Beyazgül’ü bundan sonra , kadirşinast  Şanlıurfa’lıların  BüyükŞehir Belediye Başkanı olarak ödüllendireceklerini umuyorum.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık