Osman GEREM

bu bir halk hareketiydi


Osman GEREM
20 Ağustos 2016 Cumartesi 12:21

BU BİR HALK HAREKETİYDİ

Bu bir sivil halk harekatıydı. Bu asil halk tüm dünyaya gösterdi ki vatanını, dinini, iradesini hiç kimseye çiğnetmeyecektir. 250 şehid verdik. Gerekirse 1 milyon şehid verir yinede vatanını, dinini, namusunu çiğnetmez bu asil millet. Son yaşanan halk kıyamında dirilişinde bu azmi bu cesareti yaşlısıyla, genciyle, kadınıyla, erkeğiyle, velisiyle, delisiyle, sağcısıyla, solcusuyla din, dil, ırk ayırmaksızın söz konusu  vatan olunca tek yürek, tek ses olduk. Haykırdık, bu ezanlar susmayacak bu bayrak inmeyecek diye. Bu cesaret bu haykırış elhamdülillah Allah'ın bir lütfüdür...

Türkiye mazlumların umudu bütün mazlumların gözü Türkiye'de. Türkiye'nin yüzü gülerse mazlumların yüzü güler Türkiye'nin yüzü gülmezse mazlumların yüzü gülmez.

Bedende baş ne ise İslam alemi içinde Türkiye odur. Onun içindir ki; Yedi düvel değil yetmiş millet birleşmiş ismi konulmamış Türkiye'ye karşı uluslararası üst akıl,dedikleri şer güçlerin kontrolünde içimizde ki beyinsizleri  kullanarak bizlere karşı sinsi bir savaş var.

Bu savaş bugün yarın bitecek bir savaş değildir. Karşımızdaki düşman mert olsa oturup anlaşabilirsin. Bunlarda o yok, ne kadar insanlık erdemlikleri varsa bunlarda hiçbir emare yoktur. İnsanlık dışı ne kadar vasıf emare varsa hepsini taşıyorlar. Say say bitmez, onun içindir ki bunların ne zaman ne yapacakları belli olmaz. Çünkü bunlar her şey oldular. Hakim oldular, savcı oldular, general oldular, kaymakam oldular, vali oldular, bakan oldular, bir tek şey olamadılar: Adam olamadılar Adam...

Atalarımız ne güzel demiş; "Domuzdan post, gavurdan dost olmaz." Gavurları anlarız da can dediklerimiz ne çabuk canan oldular. Azerbaycan nerede, niye sesi çıkmıyor anlamak zor... İnsan hakları havarileri, Birleşmiş milletleri, NATO nerdeler? Hani biz NATO üyesiyiz bedel ödüyoruz, niçin içten ve dıştan gelebilecek saldırılara, tehlikelere karşı bizi korumadı? Ben öyle anlıyorum herhalde 250 şehit yetmemiş, 2 binin üzerindeki yaralı (gazi) kardeşim yetmemiş. Bu kadar tank, bu kadar uçak yetmemiş, NATO için delil teşkil etmiyor herhalde. 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık