Mustafa GÜNEŞ

CUMHURBAŞKANI, BAŞBAKAN, İÇ İÇLERİ BAKANINA AÇIK MEKTUP


Mustafa GÜNEŞ
11 Ocak 2015 Pazar 04:43

        CUMHURBAŞKANI,

        BAŞBAKAN,

İÇ İÇLERİ BAKANINA AÇIK MEKTUP

Eğer Paris Katliamı konusunda samimi ve gerçekten her türlü teröre karşıysanız; eğer dünyaya ilan ettiğiniz gibi gerçekten Paris Vahşetini en içten arzularınızla lanetliyorsanız,

Derhal;

Tatvan Belediye Başkanını görevden alırsınız.

…VE CUMHURİYET SAVCILARI:

Kürtlerin nefesini saniye saniye dinleyen teknik ve kişisel kabiliyetlerinizin birazını da Tatvan Belediyesine ayırıp başta Belediye Başkanı olmak üzere, bu panoya(*) el değdirmiş herkesi   “terörü, suç ve suçluyu övme suçu”ndan” gözaltına alırsınız.

Türkiye’de terörist denince hepinizin aklına Kürtler geldiği için, başkası işleyince belki akıl edememiş veya unutmuş olabilirsiniz.

Hatırlatalım:

“Terör Suçları”nda  “Memurin Muhakemat Kanunu” ve “Parlamenter Dokunulmazlık” dâhil her türlü dokunulmazlık geçersizdir ve terörü övmek “fikir beyanı özgürlüğü” kapsamında değildir.

        YOKSA HEPİNİZ ORTAKSINIZ

        Başta Sayın Cumhurbaşkanı olmak üzere her kese sesleniyorum. Durum Tatvan Belediye Başkanının ciddiyetsizce beyan ettiği gibi  “ticari bir sözleşme meselesi” değil, tamamen nefret suçu ve terör propagandasıdır.

        Eğer ciddi bir teşebbüste bulunmazsanız, IŞİD meselesinde yaptığınız hatadan dolayı zaten tüm dünyada yarattığınız algıyı pekiştirmiş olursunuz.

Umarım bu mektubu birileri okuyup sizlere ve sayın savcılara iletir. Böylece en azından Türkiye’nin bölgesinde “tek demokratik ülke” olduğu iddiasının gerçek olduğunu da dünyaya göstermiş olursunuz.

Saygılarımla.

11.01.2015

Mustafa Güneş/URFA

 

(*) Tatvan Belediyesi reklam panolarında Paris katliamını yapan katilleri kahraman ilan edip methiyeler yazmış.

 


YORUMLAR
  • yorum2015-01-13 11:55:35Shlomo HAYİM

    Cihad,ganimet ve cariye ne demektir sayın Er.Açıklayabilir misiniz?

  • yorum2015-01-12 03:38:58emir er

    islam;teslimiyet demektir.emperyaller müslüman kanı dökerken terör olmuyor.savunma amaçlı,korunma amaçlı yapılan eylemler nasıl terör oluyor.islam yeryüzünü azgınlardan kurtarmak için gelmiştir.

  • yorum2015-01-11 08:13:46Kemal Atalar Bircan

    eğer gerçekten islamın terörle alakalı olmadığını ve terörü desteklemediğinizi iddia ediyorsanız ki öyle olmasını umud ediyorum. Sivas,maraş,Roboski, katliamlarının fillerini çıkartırsınız, " babam bile olsa kolunu keserim " demiştiniz ya işte size fırsat, dolandırıcıların,hırsızların, eli insan kanına bulanmış ne kadar devlet görevlisi, yapanı emri vereni; koruyanı, kollayanı kimi varsa çıkartırsınız ve Üstün olan hukuka (...! ) teslim edersiniz.

Kurumsal

İçerikYukarı Çık