Ahin GÜNEŞ

SÜTÜ BOZUKLARIN, BOZUK SÜTLERİ...


Ahin GÜNEŞ
2 Mayıs 2012 Çarşamba 18:48
Bir ülkenin geleceğidir çocuklar. Çocuklar saf ve tertemiz, dup durudur. Yalan nedir bilmezler. Ne üç kağıdı, ne de yolsuzluğu bilmezler.

Herşeyi dos doğru ister ifade ederler..

Bu gün ülke genelinde milyonlarca ilk öğretim öğrencisine süt dağıtıldı. Amaç daha sağlıklı nesiller yetiştirmek için. İyi güzel ve yerinde bir karar.

Ancak unutulan birşeyler vardı. Çocukların saflığının, dürstlüğünün ve ter temiz ruhlarının bozuk olan hiç bir şeyi kabul etmeyeceği, reaksiyon göstereceğiydi.

Nitekim de öyle olmuştu. Malum gölgelere sığınmış bazı sütü bozukların sütü küçücük çocukların o saf duruluk duvarından gerisin geriye dönmüştü.

Sütü bozukların sütü bozuk olmazsa çocuklar Türkiye'nin dört bir yanında neden hastanelik olsun, geleceğimiz olan çocukların şu toplumda ki klasik paranoya yaklaşımı ile genetikleri üzerinde niye oynansın..

Anası belli olmayanın sütünün helal olmayacağı gibi, kimbilir hangi hormonlu yemle beslenmiş hayvandan sağılan sütün helal olması da beklenemez.

Hadi bakalım iktidarın gölgesine sığınan sözüm ona STK'lar, doktorlar, sağlıkçılar, siyasetçiler, dökülsenize meydanlara bu ne kepazeliktir. İlk günden utanmadan ahlak ve izandan uzak, bozuk sütleri çocuklara içirmekte nedir.

Resmen sütü bozukların bozuk sütü ile çocuklarımızı zehirlemeye kalkışmak durmak bilmeden yola devam zihniyetinin neresindedir..


Helal süt emmişlerin, helal sütleri çocuklarımıza genleri ile oynamadan sunacakları günlerin kısa sürede gelmesi dileği ile

Hayatı doğruları ve sütü helallere saygılarımla

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star